19 lutego 2018, poniedziałek, Imieniny obchodzą:

Na sygnale

19 lutego 2018 0

Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania kolejnemu piratowi drogowemu

Policjanci drogówki z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali uprawnienia do kierowania kolejnemu piratowi drogowemu, który w Wyrzece pędził z prędkością 106 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h. Funkcjonariusze ponawiają apel o rozwagę i szczególną ostrożność na drogach.

(czytaj więcej)
19 lutego 2018 0

Mistrzostwa w udzielaniu pierwszej pomocy

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak objął patronatem honorowym I Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Udzielaniu Pierwszej Pomocy, które zorganizowane zostały przez Waldemara Wyrzykiewicza i Zespół Szkół Politechnicznych. Młodzież rywalizowała odpowiadając na pytania, uczestnicząc w symulacjach i pokonując tor przeszkód.

(czytaj więcej)
19 lutego 2018 0

Piraci drogowi stracili uprawnienia do kierowania

W ciągu ostatnich dni policjanci śremskiej drogówki, dbając o bezpieczeństwo w ruchu drogowym, zatrzymali kolejne uprawnienia do kierowania. Na trzy miesiące stracili je piraci drogowi, którzy nadmiernie przekroczyli prędkość i nie zważając na bezpieczeństwo swoje oraz innych, pędzili w terenie zabudowanym ponad 100 km/h. Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość i brawura kierującego mogą być przyczynami tragedii.

(czytaj więcej)
19 lutego 2018 0

Dzielnicowi ostrzegają seniorów

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Śremie odwiedzają kluby seniora i inne miejsca, w których spotykają się osoby starsze. Policjanci informują seniorów o tym z jakimi zagrożeniami mogą się spotkać i jak należy się zachować w konkretnych sytuacjach, aby nie stać się ofiarą przestępstwa.

(czytaj więcej)
14 lutego 2018 0

Walentynki - Święto Zakochanych - corocznie obchodzone 14 lutego

To idealny dzień, aby przypomnieć i uświadomić uczestnikom ruchu drogowego, że prawdziwa miłość to odpowiedzialność. To odpowiedzialność za drugiego człowieka.

(czytaj więcej)
14 lutego 2018 0

Policjanci zatrzymali podejrzanych o zgwałcenie młodej kobiety

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o zgwałcenie młodej kobiety. Na wniosek Policji i prokuratury sąd podjął decyzję o aresztowaniu podejrzanych.

(czytaj więcej)
12 lutego 2018 0

Tragiczny w skutkach wypadek przy pracy

8 lutego na terenie firmy w Śremie doszło do tragicznego w skutkach wypadku przy pracy. Pracownik zakładu został przygnieciony przez element naprawianego urządzenia. Mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń ciała. Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

(czytaj więcej)
09 lutego 2018 0

Ferie przed nami - jeśli planujesz rodzinny wyjazd musisz sprawdzić ...

Przed nami ferie. Część osób właśnie w tym terminie planuje pierwszą część swojego urlopu, aby wyjechać z dziećmi, zabrać je w góry, na narty bądź w inne miejsce. Chodzi o to, aby spędzić ten czas wspólnie, rodzinnie. My dziś radzimy co sprawdzić w samochodach osobowych, kiedy planujemy właśnie taki rodzinny wyjazd naszym prywatnym autem. Zwracamy też uwagę kierowców na inne, ważne dla bezpieczeństwa, kwestie.

(czytaj więcej)
09 lutego 2018 0

Piesi przekraczają jezdnię w miejscach niedozwolonych

7 lutego br. śremscy policjanci rozpoczęli działania kontrolno-prewencyjne p.n. NURD. Funkcjonariusze wylegitymowali 31 osób, skontrolowali 7 pojazdów i nałożyli 25 mandatów karnych. Mundurowi najczęściej ujawniali, że piesi przekraczają jezdnię w miejscach niedozwolonych.

(czytaj więcej)
08 lutego 2018 0

"Stok nie jest dla bałwanów"

Zbliżają się ferie. Zachęcamy, aby wykorzystać czas wolny i wykonać pracę plastyczną w ramach konkursu „Stok nie jest dla bałwanów”.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

36 28
CHINY-LAST MINUTE
3418,00 zł
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł
WYPRZEDAŻ !!!
2.200 PLN 1.778,00 PLN
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00zł/os
Bluza EVERLAST
105 - 20%
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie