21 października 2017, sobota, Imieniny obchodzą:

Na sygnale

12 października 2017 0

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu

Dbając o bezpieczeństwo w ruchu drogowym policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy, który w Manieczkach kierował skodą mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie oraz 22-letniego mieszkańca Śremu, który posłużył się dokumentami swojego brata i kierował Daewoo Nexia nie posiadając do tego uprawnień. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

(czytaj więcej)
09 października 2017 0

Akcja Honorowego Oddawania Krwi

Komenda Powiatowa Policji w Śremie organizuje kolejną Otwartą Akcję Honorowego Oddawania Krwi. Zapraszamy wszystkich, którzy bezinteresownie zechcą nieść pomoc. Tym razem dodatkowo, obok „Mobilnego punktu poboru krwi” stanie nasz policyjny namiot, w którym zorganizujemy punkt konsultacyjny.

(czytaj więcej)
28 września 2017 0

Policyjna akcja z odblaskami dla dzieci

Blisko 500 odblasków wręczyli policjanci, strażnicy miejscy, samorządowcy i zaproszeni goście uczniom klas pierwszych ze szkół podstawowych gminy Śrem w związku z policyjną akcją „Bezpieczna droga do szkoły”. Dzieci, które uczestniczyły w edukacyjnej inicjatywie wiele dowiedziały się też o bezpieczeństwie pieszego w ruchu drogowym i uczyły się przechodzić przez jezdnię, kiedy ruchem kieruje policjant. Gościem specjalnym wszystkich spotkań był sierż. Pyrek maskotka wielkopolskiej Policji.

(czytaj więcej)
28 września 2017 0

Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi

Policjanci Zespołu do walki z Przestępczością Narkotykową z Komendy Powiatowej Policji w Śremie ujawnili nielegalną uprawę ziela konopi. Funkcjonariusze zabezpieczyli 55 roślin, wśród których były różne odmiany konopi. Obecnie kryminalni szukają osób zajmujących się uprawą tego narkotyku.

(czytaj więcej)
22 września 2017 0

Kręci Mnie Bezpieczeństwo przez cały rok szkolny

„Kręci mnie bezpieczeństwo … przez cały rok szkolny” to akcja informacyjno-edukacyjna zaprojektowana przede wszystkim z myślą o uczniach szkół podstawowych. Idea akcji zakłada kontynuowanie oraz zacieśnianie współpracy Policji z placówkami oświatowymi.

(czytaj więcej)
21 września 2017 0

Działania EDWARD 2017

W dniu 21 września obchodzimy Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach. Policjanci ze śremskiej jednostki wzorem wszystkich mundurowych z Unii Europejskiej zaplanowali działania profilaktyczne i kontrole dla mieszkańców naszego powiatu. Edward promuje wizję „ZERO wypadków śmiertelnych na drogach”. Zróbmy wszystko aby tak było. Razem możemy więcej.

(czytaj więcej)
21 września 2017 0

Wypadek na drodze Śrem - Zaniemyśl

Policjanci pracowali na miejscu, poważnego w skutkach, wypadku drogowego, do którego doszło na drodze relacji Śrem - Zaniemyśl. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

(czytaj więcej)
08 września 2017 0

Narkotyki w torebce i pod poduszką

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie znaleźli narkotyki w miejscu zamieszkania 24-letniego śremianina, który schował papierowe zwitki z marihuaną pod poduszką na swoim łóżku. Wcześniej, mundurowi podczas kontroli drogowej ujawnili ziele konopi należące do tego samego mężczyzny. Ukrył on woreczki z suszem roślinnym w torebce koleżanki. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

(czytaj więcej)
06 września 2017 0

Policjanci zagrali dla chorego Borysa

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie wzięli udział w I Charytatywnym Turnieju Piłkarskim im. Zbigniewa Broniarza, nad którym patronat honorowy objął szef śremskiej Policji insp. Sławomir Jądrzak. Przed imprezą w Komendzie zebrano 1000 złotych, które policjanci przekazali na kosztowne leczenie i rehabilitację chorującego 1,5 rocznego Borysa Galewskiego.

(czytaj więcej)
01 września 2017 0

Dzielnicowi zatrzymali złodzieja i odzyskali skradziony rower

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 40-letniego złodzieja, który starszej mieszkance Dolska ukradł rower. Mundurowi odzyskali też jednoślad, który szybko wrócił do właścicielki. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, a złodziejowi grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN
1200
1800
OKAZJA !!!
245.000 zł
SUPER PROMOCJA
129,99 110
SUPER CENA!!
3798,00ZŁ
SUPER PROMOCJA!!!
890,00zł/os cena 719,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie