21 kwietnia 2018, sobota, Imieniny obchodzą:

Na sygnale

13 kwietnia 2018 0

Policjanci zatrzymali kolejnego młodego mężczyznę z narkotykami

Policjanci Zespołu do walki z Przestępczością Narkotykową z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali kolejnego, młodego mężczyznę z narkotykami. Tym razem 23-latka z powiatu średzkiego, który posiadał marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

(czytaj więcej)
13 kwietnia 2018 0

Tragiczny w skutkach wypadek relacji Donatowo - Błociszewo

12 kwietnia na drodze relacji Donatowo – Błociszewo, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca citroenem uderzyła w przebiegającą przez drogę sarnę, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącą z przeciwnego kierunku ciężarówką. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

(czytaj więcej)
22 marca 2018 0

Dzielnicowi zatrzymali mężczyznę z narkotykami a kryminalni dilera narkotyków

W dniu 12 marca br., w Śremie, dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 22-letniego mężczyznę posiadającego środki odurzające. Sprawą natychmiast zajęli się także policjanci Wydziału Kryminalnego, którzy w ramach realizowanych czynności już następnego dnia zatrzymali do tej sprawy 32-letniego mieszkańca powiatu kościańskiego, który sprzedał 22-latkowi narkotyki. Zatrzymany diler usłyszał łącznie 247 zarzutów dotyczących udzielania substancji psychotropowych. Sprawa swój finał znajdzie w Sądzie Rejonowym w Śremie.

(czytaj więcej)
15 marca 2018 0

Zapraszamy na XVI Otwartą Akcję Honorowego Oddawania krwi

26 marca br. o godz. 9.00 na parkingu przed Komendą Powiatową Policji w Śremie stanie „Mobilny punkt poboru krwi” z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. W tym dniu będzie też można zostać potencjalnym dawcą szpiku. Zapraszamy wszystkich, którzy bezinteresownie zechcą oddać ten niezwykle cenny lek ratujący życie i przywracający zdrowie, którego nie da się wyprodukować.

(czytaj więcej)
15 marca 2018 0

Kobieta i mężczyzna zatrzymani z narkotykami

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Śremie wspierani przez policjantów Oddziału Prewencji Policji z Poznania prowadzili wzmożone działania prewencyjne pn. „Dyskoteka”, które ukierunkowano miedzy innymi na zwalczanie przestępczości narkotykowej. W toku działań zatrzymano kobietę i mężczyznę z narkotykami. Osoby te trafiły do policyjnego aresztu, a następnie usłyszały zarzuty i zostały przesłuchane. Zarówno kobieta jak i mężczyzna przyznali się do posiadania narkotyków. Obie sprawy trafią do Sądu Rejonowego w Śremie.

(czytaj więcej)
08 marca 2018 0

"Rowerem bezpiecznie" - dla bezpieczeństwa małych rowerzystów

27 marca br. odbędzie się kolejna edycja akacji pn. „Rowerem bezpiecznie”, którą Klub Relax Spółdzielni Mieszkaniowej organizuje wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Śremie oraz innymi podmiotami. Celem inicjatywy jest uświadomienie małym rowerzystom jak bezpiecznie poruszać się jednośladem. Chodzi też o to, aby zachęcić dzieci do aktywnego wypoczynku połączonego z poznawaniem atrakcji turystycznych.

(czytaj więcej)
08 marca 2018 0

Podejrzany o znęcanie się nad rodzicami trafił do aresztu

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali mieszkańca gminy Książ Wlkp., który podejrzany jest o znęcanie się nad swoimi rodzicami, mającymi 85 i 81 lat. Na wniosek Policji i prokuratury, sąd zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt.

(czytaj więcej)
07 marca 2018 0

Pirat drogowy stracił prawo jazdy

Policjanci drogówki z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali kolejne uprawnienia do kierowania. Na trzy miesiące stracił je pirat drogowy, który w Konarzycach kierując oplem pędził z prędkością 115 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h.

(czytaj więcej)
07 marca 2018 0

Policjanci zatrzymali kolejnego włamywacza

Śremscy kryminalni ustalili i zatrzymali kolejnego włamywacza z gminy Brodnica. Mężczyzna z pomieszczenia gospodarczego ukradł piłę spalinową. Policjanci odzyskali skradzione mienie, które szybko wróciło do właścicielki. Sprawca włamania usłyszał zarzut i został przesłuchany. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

(czytaj więcej)
05 marca 2018 0

Szukamy właściciela roweru

Szukamy właściciela roweru, który został znaleziony w Dolsku, na poboczu drogi wojewódzkiej nr 434. Jednoślad został przez nas sprawdzony w policyjnych systemach i nie figuruje jako utracony.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

TAJLANDIA-WYCIECZKA SUPER CENA!!!
6990,00 ZŁ 5689,00 ZŁ
44,00 PLN
1400
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN
Promocja!!!
od 895,00zł/os od 595,00zł/os
1200
super promocja
270,00

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie