17 lipca 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Na sygnale

17 lipca 2018 0

Włamywacz ustalony i zatrzymany – wykorzystał okazję, … bo drzwi były otwarte

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie ustalili i zatrzymali 22-letniego włamywacza. Mężczyzna dostał się do jednej z piwnic na śremskim osiedlu Jeziorany i ukradł rower, skrzynkę z narzędziami oraz wentylator. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Policjanci apelują też do mieszkańców o zachowanie podstawowych środków ostrożności, bowiem amator cudzej własności wybrał klatkę schodową oraz piwnicę, do których drzwi wejściowe były po prostu otwarte.

(czytaj więcej)
17 lipca 2018 0

Wandal ujęty-metalowym koszem na śmieci uderzał w zaparkowane pojazdy

Zarzuty dotyczące uszkodzenia dwóch samochodów osobowych usłyszał 25-letni mieszkaniec Śremu. Mężczyzna, w niedzielny poranek, metalowym koszem na śmieci uderzał, w zaparkowane na śremskich Jezioranach, Renault Clio i Opla Corsę. Teraz grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

(czytaj więcej)
17 lipca 2018 0

Okazja czyni złodzieja

Z oczywistych względów latem chętniej siadamy na rower. W związku z tym rowerzyści o tej porze roku są integralną częścią drogowego krajobrazu. Niestety odnotowaliśmy też klika przypadków kradzieży tych jednośladów. Policjanci zauważają, że śremianie często nie zachowują podstawowych środków ostrożności, które mogłyby ich ustrzec przed działaniem amatorów cudzej własności. Nie twórzmy okazji dla złodzieja, włamywacza i innego przestępcy.

(czytaj więcej)
13 lipca 2018 0

Informacja o stanie bezpieczeństwa ruchu drogowego czerwiec 2018

Jak było na drogach powiatu śremskiego w czerwcu 2018r.? Informację na ten temat przygotował podkom. Piotr Nowacki Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

(czytaj więcej)
13 lipca 2018 0

Prędkość - zero tolerancji - podsumowanie

W ramach akcji "PRĘDKOŚĆ - Zero Tolerancji", która odbyła się na wielkopolskich drogach, policjanci przypominali kierowcom o zagrożeniach wynikających z nadmiernej prędkości, która jest najczęstszą przyczyną wypadków. Śremscy mundurowi ujawnili 19 wykroczeń, w tym 18 dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości.

(czytaj więcej)
12 lipca 2018 0

Włamanie prawie po sąsiedzku - sprawca zatrzymany, mienie odzyskane

Śremscy policjanci zatrzymali 22-letniego włamywacza. Mężczyzna z mieszkania, które znajduje się w sąsiedztwie odwiedzanej przez niego rodziny, ukradł telefony komórkowe, zegarki i biżuterię. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

(czytaj więcej)
12 lipca 2018 0

Komendant uhonorował policjantów

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak mianował policjantów na wyższe stanowiska służbowe, a także wręczył funkcjonariuszom nagrody za wzorowe wykonywanie zadań służbowych.

(czytaj więcej)
10 lipca 2018 0

Policjanci zagrali dla chorych dzieci

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie wzięli udział w II Charytatywnym Turnieju Piłkarskim im. Zbigniewa Broniarza. Głównym celem tego przedsięwzięcia było zebranie funduszy, aby pomóc trójce chorych dzieci - Adriannie zmagającej się z rdzeniowym zanikiem mięśni oraz braciom Michałowi i Krzysiowi, którzy cierpią na dziecięce porażenie mózgowe.

(czytaj więcej)
09 lipca 2018 0

Policjanci zatrzymali złodzieja, który skradzioną gotówkę ukrywał między grami planszowymi

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 20-letniego złodzieja, który ukradł, pracującemu wraz z nim, obywatelowi Mołdawii ponad 5 000 złotych-wynagrodzenie za 3 miesiące pracy na budowie. Funkcjonariusze odzyskali skradzione pieniądze, które amator cudzej własności ukrywał w pokoju dziecięcym, między grami planszowymi. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, a sprawcy kradzieży, który mimo młodego wieku był już notowany za kradzieże i włamania, grozi do 5 lat więzienia.

(czytaj więcej)
06 lipca 2018 0

Bezpieczne wakacje 2018

Po wręczeniu świadectw, WAKACJE. Dla uczniów wszystkich szkół to wspaniały czas wypoczynku i zabawy. Czas radości i beztroski może być również czasem szalonych pomysłów, nawet takich, które zagrażają życiu i zdrowiu. Dlatego śremska Policja, w związku z zakończeniem roku szkolnego i okresem wakacji letnich, od 23 czerwca br. prowadzi na terenie powiatu śremskiego wzmożone działania prewencyjne.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
CHINY-LAST MINUTE
3418,00 zł
mix
1499
Promocja!!!
od 895,00zł/os od 595,00zł/os
1100
WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie