24 czerwca 2017, sobota, Imieniny obchodzą:

Na sygnale

21 czerwca 2017 0

Komendant i Starosta gratulowali drużynie Zespołu Szkół Politechnicznych

Komendant Powiatowy Policji w Śremie mł. insp. Sławomir Jądrzak i Wicestarosta Śremski Janusz Przywara pogratulowali drużynie z Zespołu Szkół Politechnicznych, która godnie reprezentowała powiat śremski i zajęła II miejsce w Finale Wojewódzkim XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

(czytaj więcej)
21 czerwca 2017 0

Dzielnicowi rozmawiają z dziećmi o bezpiecznym, wakacyjnym odpoczynku

Przed wakacjami dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Śremie odwiedzają przedszkola i szkoły, aby z najmłodszymi mieszkańcami powiatu śremskiego porozmawiać o bezpiecznym wypoczynku. Spotkania są także okazją do tego, aby dzieciom opowiedzieć o zawodzie policjanta i specyfice policyjnej służby.

(czytaj więcej)
09 czerwca 2017 1

Kręci mnie bezpieczeństwo ... nad wodą

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi czas wypoczynku oraz rekreacji w wodzie i nad wodą. W tym okresie niestety dochodzi również do większej liczby utonięć. By zapobiegać tego typu wypadkom, śremska Policja włącza się w akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”.

(czytaj więcej)
02 czerwca 2017 0

100 kamizelek odblaskowych dla bezpieczeństwa seniorów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie przekazali Klubowi Seniora „Młodzi Duchem” 100 kamizelek odblaskowych. Będą one wykorzystywane przez seniorów podczas wycieczek, spacerów i innych wspólnych wyjazdów. Chodzi o to, aby osoby starsze były widoczne i bezpieczniejsze w ruchu drogowym.

(czytaj więcej)
01 czerwca 2017 0

Działania NURD - informacje dotyczące zasad ruchu drogowego pieszych

W całej Wielkopolsce ruszają policyjne działania o nazwie „NURD”, które mają na celu ograniczenie niebezpiecznych zdarzeń na drogach i poprawę świadomości kierowców dotyczącą zasad bezpiecznego poruszania się. Z uwagi na to, że wiele osób, które są ranne i giną na drogach to piesi, dziś zamieszczamy przepisy dotyczące pieszych – Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego.

(czytaj więcej)
26 maja 2017 0

XIII Otwarta Akcja Honorowego Oddawania Krwi

Komenda Powiatowa Policji w Śremie organizuje XIII Otwartą Akcję Honorowego Oddawania Krwi. Zapraszamy wszystkich, którzy bezinteresownie zechcą nieść pomoc.

(czytaj więcej)
25 maja 2017 0

Policjanci prezentowali swój nowy nabytek

Policjanci drogówki z Komendy Powiatowej Policji w Śremie, podczas spotkania z dziennikarzami lokalnych mediów, zaprezentowali działanie nowego urządzenia, które będzie wykorzystywane przez mundurowych dbających o bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

(czytaj więcej)
25 maja 2017 0

Kolejny pirat drogowy stracił prawo jazdy

Policjanci drogówki z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali prawo jazdy kolejnemu piratowi drogowemu, który nadmiernie przekroczył prędkość. 26-latek kierując mercedesem w Małachowie pędził 118 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h. Mężczyzna został też ukarany mandatem i punktami karnymi.

(czytaj więcej)
19 maja 2017 0

Komendant wyróżnił technika kryminalistyki i dzielnicowego

Komendant Powiatowy Policji w Śremie mł. insp. Sławomir Jądrzak wyróżnił sierż. Dominika Kapałę za zajęcie III miejsca podczas eliminacji wojewódzkich konkursu „Policjant Służby Kryminalnej 2017 roku - kategoria: technik kryminalistyki" i mł. asp. Tomasza Kolańskiego za zajęcie I miejsca w powiecie śremskim w plebiscycie „Asy Bezpieczeństwa Dzielnicowy Wielkopolski 2017”.

(czytaj więcej)
19 maja 2017 0

Kolejne, wspólne działania policjantów z drogówki ze Śremu, Środy Wlkp. i Gostynia

63 skontrolowane pojazdy, 47 nałożonych mandatów karnych i 8 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych - to wyniki akcji śremskiej drogówki, którą policjanci przeprowadzili wspólnie z funkcjonariuszami ze Środy Wlkp. i Gostynia.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

SUPER PROMOCJA!!!
od 28550,00zł/os 2550,00zł
900
1200
88,00 PLN 80,00 PLN
1400
OKAZJA!!!
od 1024,00zł/os od 804,00 zł/os
44,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie