14 grudnia 2017, czwartek, Imieniny obchodzą:

Na sygnale

13 grudnia 2017 0

Policjanci przygotowują świąteczne prezenty dla Nikodema, Antoniego, Konrada i Mikołaja

Komenda Powiatowa Policji w Śremie włączyła się w akcję charytatywną pn. „Odkryj w sobie Św. Mikołaja”. Z związku z tym przedsięwzięciem policjanci i pracownicy cywilni z naszej jednostki przygotowują świąteczne prezenty dla Nikodema, Antoniego, Konrada i Mikołaja.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2017 0

Informacja o stanie bezpieczeństwa ruchu drogowego - listopad 2017 roku

Jak było na drogach powiatu śremskiego w listopadzie 2017r? Informację na ten temat przygotował asp. szt. Piotr Nowacki Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2017 0

Szukamy właściciela roweru

Szukamy właściciela roweru damskiego, który został znaleziony w Mórce, na polu przy ul. Śremskiej. Jednoślad został przez nas sprawdzony w policyjnych systemach i nie figuruje jako utracony.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2017 0

XV Otwarta Akcja Honorowego Oddawania Krwi

22 grudnia br. o godz. 08.30 na parkingu przed Komendą Powiatową Policji w Śremie stanie „Mobilny punkt poboru krwi” z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. W tym dniu będzie też można zostać potencjalnym dawcą szpiku. Zapraszamy wszystkich, którzy bezinteresownie zechcą oddać ten niezwykle cenny lek ratujący życie i przywracający zdrowie, którego nie da się wyprodukować.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2017 0

Przed świątecznym wyjazdem i nie tylko

Zbliżają się jedne z najpiękniejszych Świąt w roku. Część z nas wyjedzie więc do najbliższych, aby z nimi spędzić ten niezwykły czas przy wigilijnym stole i podczas Sylwestra. My już dziś przypominamy o tym, aby właściwie zabezpieczyć mieszkanie przed wyjazdem i podajemy katalog czynności, które warto wykonać w konkretnych sytuacjach, aby nie stać się ofiarą czynu zabronionego i aby ten wyjątkowy czas w roku był radosny i spokojny.

(czytaj więcej)
11 grudnia 2017 0

Gorączka świątecznych zakupów - policja apeluje o ostrożność

Trwa gorączka świątecznych zakupów. Jesteśmy zabiegani i myślimy o tym, aby właściwie przygotować się na ten świąteczny czas. Nie zapominajmy jednak o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

(czytaj więcej)
08 grudnia 2017 0

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie, możesz mieć na nie wpływ

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak zaprasza mieszkańców powiatu śremskiego, w szczególności z gmin Książ Wlkp. i Dolsk, do udziału w DEBACIE SPOŁECZNEJ /ewaluacyjnej/ pt. „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE-MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”.

(czytaj więcej)
08 grudnia 2017 0

Policjanci przeciwko przemocy wobec kobiet

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie, na czele z szefem śremskich stróżów prawa insp. Sławomirem Jądrzakiem oraz jego Zastępcą mł. insp. Konradem Bartłomiejczakiem, włączyli się w międzynarodową kampanię „Biała Wstążka”, która odbywa się w ramach światowych 16 Dni Akcji Przeciw Przemocy ze względu na Płeć.

(czytaj więcej)
04 grudnia 2017 0

Dzielnicowa po służbie zatrzymała złodzieja

Sierż. Daria Góra z Komendy Powiatowej Policji w Śremie w czasie wolnym od służby, będąc na zakupach w markecie, zatrzymała złodzieja. Dzielnicowa wykazała się czujnością i pokazała, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. Dzięki niej amator cudzego mienia odpowie za swój czyn przed sądem.

(czytaj więcej)
30 listopada 2017 0

O bezpieczeństwie rozmawiamy z seniorami, uczniami ...

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie mając na uwadze zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom w toku codziennej służby wykonują szereg czynności profilaktycznych. Realizując takie zadania mundurowi spotykają się z różnymi grupami osób, aby zwrócić ich uwagę na właściwe zachowania w różnych sytuacjach. Takie spotkania są też często okazją do tego, aby opowiedzieć zainteresowanym o specyfice naszej służby.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
88,00 PLN 80,00 PLN
OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł
1100
SUPER CENA!!
3798,00ZŁ
280,00

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie