19 sierpnia 2017, sobota, Imieniny obchodzą:

Na sygnale

18 sierpnia 2017 0

Nietrzeźwy traktorzysta uderzył w Deawoo Lanos

Blisko trzy promile alkoholu w organizmie miał kierujący ciągnikiem rolniczym, który w Pełczynie doprowadził do zderzenia z samochodem Daewoo Lanos. Wszystko wyglądało groźnie, bo Daewoo Lanos, po zderzeniu z traktorem, uderzył w przydrożne drzewo i dachował, ale na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Nietrzeźwy sprawca zdarzenia, który kierował też bez uprawnień, odpowie za swój czyn przed sądem.

(czytaj więcej)
17 sierpnia 2017 0

Długi weekend - podsumowania część druga

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie, którzy czuwali nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym przez kolejne dwa dni długiego, sierpniowe weekendu ujawnili pirata drogowego, któremu zatrzymali prawo jazdy, nietrzeźwego motorowerzystę, który miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie oraz kierującego citroenem, który nie posiadał uprawnień do kierowania.

(czytaj więcej)
17 sierpnia 2017 0

Sprawca kolizji dachował, ale nikt nie odniósł poważniejszych urazów

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego pracowali dziś na miejscu kolizji drogowej, do której doszło w miejscowości Psarskie na ul. Sikorskiego. Sprawca zdarzenia dachował, ale na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

(czytaj więcej)
14 sierpnia 2017 0

Podsumowanie pierwszej części długiego, sierpniowego weekendu

Trwa długi, sierpniowy weekend. Śremscy policjanci, którzy czuwają nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym ujawnili kierującego toyotą, który miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie oraz kierującego peugeotem, wobec którego starosta wydał decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania. Mundurowi zatrzymali też prawo jazdy kolejnemu piratowi drogowemu i pracowali na miejscu kilku zdarzeń drogowych.

(czytaj więcej)
11 sierpnia 2017 0

Policjanci na obozach i koloniach rozmawiają o bezpieczeństwie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie w ramach działań pn. „Zabezpieczenie Sezonu Letniego 2017” spotykają się z dziećmi, które wypoczywają w ramach różnych zorganizowanych form wypoczynku. Mundurowi ostrzegają i informują, a wszystko po to, aby najmłodsi bezpiecznie spędzili wakacje.

(czytaj więcej)
11 sierpnia 2017 0

Pamiętajmy o rozwadze na drogach

Przed nami długi sierpniowy weekend. Duża grupa zmotoryzowanych osób wyruszy w trasy. Nad bezpieczeństwem podróżujących będą czuwali policjanci, którzy apelują o rozwagę, aby każdy mógł bezpiecznie dotrzeć do celu, a później cały i zdrowy powrócił do swego domu.

(czytaj więcej)
10 sierpnia 2017 0

Informacja o stanie bezpieczeństwa ruchu drogowego - lipiec 2017

Jak było na drogach powiatu śremskiego w lipcu 2017r? Informację na ten temat przygotował asp. szt. Piotr Nowacki Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego. Informacja o stanie bezpieczeństwa ruchu drogowego w lipcu 2017r. poniżej w załączniku.

(czytaj więcej)
09 sierpnia 2017 0

Kolejni kierujący pod wpływem alkoholu wyeliminowani z ruchu

Trwają działania Bezpieczne Wakacje 2017. W ramach akcji śremscy policjanci dbają o bezpieczeństwo w ruchu drogowym i kontrolują m. in. stan trzeźwości kierujących różnymi pojazdami. W ciągu ostatnich dni mundurowi wyeliminowali z ruchu kilku kierujących pod wpływem alkoholu, którzy stanowili zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
08 sierpnia 2017 0

Tragiczny finał poszukiwań

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie prowadząc poszukiwania zaginionego 42-mieszkańca Śremu znaleźli zwłoki tego mężczyzny.

(czytaj więcej)
08 sierpnia 2017 0

W Małachowie i Księginkach pędzili ponad 100 km/h

Policjanci drogówki z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali uprawnienia do kierowania kolejnym piratom drogowym, którzy nadmiernie przekroczyli prędkość i nie zważając na bezpieczeństwo swoje oraz innych, pędzili w terenie zabudowanym ponad 100 km/h. Kierujący zostali też ukarani mandatami i punktami karnymi.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

mix
1499
44,25 30
Bluza LONSDALE
95 - 20%
Promocja!!!
od 895,00zł/os od 595,00zł/os
OKAZJA !!!
345.000 PLN
1100
Super Obniżka! Bluza EVERLAST
110 - 20%

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie