19 lutego 2018, poniedziałek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

06 grudnia 2017

MKS Czmoń liderem Ligi Amatorskie w Kórniku.

Niedzielne mecze 3. kolejki w rozgrywkach kórnickiej halówki przyniosły kilka zaskakujących rozstrzygnięć. MKS Czmoń po dwóch zwycięstwach (3:0) nad Niezniszczalnymi i 6:1 nad Sokołem Robakowo wydaje się być niezagrożony na pozycji lidera. Zwycięzca Ligi Amatorskiej w Kórniku w sezonie 2016/2017 SeSamiSport wydaje się przyspieszać. Rozgromienie 10:0 Maximus Team i remis 2:2 z Wstrząsami z Nieba dały temu zespołowy kolejne, cenne, cztery punkty.

Niespodzianką dnia może być wysokie zwycięstwo KS Szczytniki nad Sokołem Robakowo (6:0) oraz 5:1 Niezniszczalnych II z Maximus Team . Pozostałe pojedynki stały na w miarę równym poziomie, gdzie różnice bramkowe nie były już tak pokaźne. Pomimo, że losy spotkań ważyły się do ostatnich minut to kończyły się one jedno bramkową przewagą albo remisami.

4. kolejka Ligi Amatorskiej w Kórniku już w najbliższą niedzielę. Z pewnością można będzie spodziewać się kolejnych ciekawych meczów, bo każda drużyna chce zawalczyć o jak najlepsze miejsce w układzie tabeli. Pomimo, że jest to dopiero początek ligowych zmagań, to powoli można pokusić się o typowanie faworyta do ostatecznego zwycięstwa, lecz bez zdecydowanego hura optymizmu. Sport rządzi się swoimi prawami i z pewności nie można niczego przewidzieć.    

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

58,00 PLN
mix
1499
1200
1000
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN
88,00 PLN 80,00 PLN
800

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie