17 lipca 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

25 września 2017

Finał Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski młodzików w boksie

W sobotę 16 września w Ziębicach w klubie Jaskinia Lwa woj, Dolnośląskie odbył się finał Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski młodzików w boksie. Pierwsze miejsce w Eliminacjach w kategorii 46 kg i awans do Mistrzostw Polski zdobył tam Kamil Sieradzki.

Już w najbliższą sobotę Kamil pojawi się na konsultacji treningowo-startowej Kadry Wojewódzkiej Młodzików w Grudziądz, 28.09.2017 – 01.10.2017 gdzie odbędą się ostatnie szlify przed mającymi się odbyć VI Mistrzostwa Polski Młodzików im Pawła Szydły w Tarnowie Podgórnym, 11 - 15.10.2017r. . 

W niedzielę 17 września sekcja bokserska uczestniczyła w festynie sportowym organizowanym przesz szkołę podstawową w Nochowie z okazji otwarcia miasteczka rowerowego , które znajduje się przy szkole. Mieliśmy okazję przeprowadzić pokaz bokserski w związku z naborem jaki aktualnie prowadzimy.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy i zacząć trenować boks w Warta Śrem - sekcja bokserska masz na to idealną okazję ponieważ wraz z początkiem września zaczął się nabór do sekcji bokserskiej ŚKS WARTA Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na płeć, wiek, wzrost czy wagę na treningi od całkowitych podstaw! Zajęcia sportowe odbywają się dwa razy w tygodniu w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Konstytucji 3 Maja 2 w Śremie pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim oraz pedagogicznym. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów.

Tekst:

Kierownik Sekcji Bokserskiej ŚKS WARTA

Krzysztof Lewandowski

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

mix
1499
SUPER CENA!!
3798,00ZŁ
1200
1100
1400
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł
1200

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie