27 maja 2018, niedziela, Imieniny obchodzą:

Aktualności

19 czerwca 2017

Festyn w Dwójce

Już po raz kolejny w „Dwójce” odbył się festyn zorganizowany z okazji święta szkoły. W tym roku festyn odbył się pod hasłem „Trzymaj formę”. Dla uczestników były przygotowane zadania dotyczące zdrowego żywienia, zbilansowanej diety.

Wszyscy uczestnicy wzięli udział w konkurencjach sportowych i zabawach na świeżym powietrzu.

Pojawiło się stoisko z balonami, młodsi uczestnicy chętnie korzystali z możliwości pomalowania sobie buzi w kolorowe motywy. Po raz pierwszy szkoła postanowiła ustanowić rekord z jazdy na rowerku stacjonarnym, dzięki wspólnym siłom „małych i dużych”, udało się przejechać 47 kilometrów, w przyszłym roku rekord ten zamierza się pobić! Przebieg festynu uatrakcyjniły występy wokalne uczennic i występ zespołu tanecznego. Rada Rodziców częstowała uczestników festynu smaczną kiełbaską z grilla oraz pysznym domowym ciastem. Na koniec imprezy odbyła się długo wyczekiwana loteria fantowa, w której oprócz piłek, śpiworów, „powerbanków”, słuchawek, materacy, i innych upominków, największym zainteresowaniem cieszyły się główne nagrody – rower, mini wieża i tablet. Dyrekcja szkoły oraz organizatorzy festynu składają podziękowania wszystkim osobom zaangażowany w przygotowanie i przeprowadzenie festynu.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

800
26 11,20
Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os
OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
36 28
Bluza EVERLAST
105 - 20%
1200

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie