21 czerwca 2018, czwartek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

21 marca 2017

Dziewczyny wystąpiły na turnieju Dancehall or die

W minioną sobotę sekcja taneczna UKS rozpoczęła sezon turniejowy. Na zawodach Dancehall or Die - Jamaican Edition w Poznaniu klub reprezentowało łącznie 13 uczestniczek. Jurorami na byli najlepsi z najlepszych tancerze dancehall z Jamajki: Damion BG, Famous Dancer oraz JR Black Eagle. W kategorii formacje do lat 11 UKS Śrem reprezentowała formacja Likkle Chaka w składzie: Wiktoria Kassner, Laura Kardasz, Alicja Klinowska, Julia Mrugas, Kaja Potocka, Joanna Winiecka. Dziewczynki swoim występem wywalczyły wyróżnienie. No wielkie brawa dla Was!

Kolejna formacja UKS - I-gyals - startowała w kategorii formacje do lat 16  w składzie: Patrycja Jankowska, Aleksandra Kasprzak, Paulina Marciniak, Joanna Nowicka, Wiktoria Plewińska, Olga Przebierała, Zuzanna Tomczak. Obie ekipy wykazały się ogromnym zaangażowaniem. Kibicujemy za sukcesy w przyszłości!

Tancerki prezentowały się również w występach solowych. Aż 6 naszych odważnych zawodniczek  zmierzyło się w improwizacjach do muzyki organizatora z tancerkami z całej Polski, w kategorii solo do lat 16. Dla najmłodszych z nich - Joanny Winieckiej, Laury Kardasz, Wiktorii Kassner i Alicji Klinowskiej - były to pierwsze solówki na tego typu zawodach.  Dziewczynki pewnie podjęły walkę w swojej rundzie. Olga Przebierała oraz Ola Kasprzak przeszły do 16 najlepszych, przegrywając w bitwach ze zwyciężczyniami zawodów. Jesteśmy z Was dumni! A koleżankom i rodzicom dziękujemy za wspaniały doping.

Zapraszamy na zajęcia do naszej sekcji tanecznej. My po prostu zarażamy miłością do tańca!

 

Fot.  Królowe parkietu!


Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

900
WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł
OKAZJA !!!
245.000 zł
1400
TAJLANDIA-WYCIECZKA SUPER CENA!!!
6990,00 ZŁ 5689,00 ZŁ
CHINY-LAST MINUTE
3418,00 zł
super promocja
270,00

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie