27 maja 2018, niedziela, Imieniny obchodzą:

Aktualności

13 czerwca 2017

Dzień chemika

„Bratki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ w Śremie obchodziły dzień Chemika. Dzieci najpierw obejrzały ilustracje z których dowiedziały się czym jest chemia i czego potrzebują do wykonania prostych doświadczeń chemicznych.

I chociaż niektóre eksperymenty wydają się trudne, bo związane z dziedzinami tj. fizyką lub chemią,  to dają dziecku okazję do odkrywania i zgłębiania fascynującego świata przyrody i techniki, a wiedza i umiejętności zdobywane we wczesnym dzieciństwie staną się inspiracją i pomostem do wiedzy zdobywanej na kolejnych szczeblach edukacji. Zobaczyły wiele fajnych eksperymentów, w których same mogły brać udział.
Zajęcia doskonale połączyły naukę i zabawę a udział przedszkolaków w proponowanych zajęciach był dla nich źródłem radości i możliwością przeżycia nowych doświadczeń.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

1000
88,00 PLN 80,00 PLN
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN
900
36 28
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN
SUPER PROMOCJA!!!
od 28550,00zł/os 2550,00zł

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie