17 lipca 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

12 października 2017

Co to jest mediateka?

A co to takiego?” – pytały dzieci z grupy „Słoneczka” z Przedszkola „Pod wierzbami”, kiedy dowiedziały się, że są tam zaproszone na zajęcia w dniu 10 października 2017 r. Zatem usłyszały, że jest to miejsce w bibliotece, w którym gromadzi się nie tylko książki, ale i inne przedmioty służące do wzbogacania wiedzy i doznań, tzw. nośniki informacji. Jednak najlepiej samemu zobaczyć co to jest, bo niby to proste informacje, ale pozostawiają niedosyt…

Dzieci w mediatece przywitała bardzo miła Pani, która wprowadziła je w magiczny świat niewielkiego pomieszczenia. Tematem przewodnim była jesień. Dzieci chętnie wysłuchały krótkich audiobooków „Człowiek ze złotym parasolem" oraz  „Wiatr"  z cyklu „Rozśmieszanki, rozmyślanki, usypianki" Danuty Wawiłow.  Następnie przedszkolaki wspólnie stworzyły jesienne drzewo, obejrzały krótką bajkę, a na koniec pogimnastykowały się w rytm wesołej piosenki dźwiękonaśladowczej. To było bardzo wesołe spotkanie, dlatego maluchy niebawem znowu odwiedzą mediatekę. 

Liliana Łucka
Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

OKAZJA !!!
245.000 zł
super promocja
369,00
super promocja
270,00
58,00 PLN
1000
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00zł/os
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie