17 lipca 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

05 października 2017

Bezpieczne poruszanie się po drodze

Wiek przedszkolny jest najbardziej właściwy do wyrabiania u dzieci umiejętności i nawyków a osiągnięcie znaczących efektów, kształtowanie właściwych postaw dzieci wobec problemów bezpieczeństwa wymaga działań systematycznych i długotrwałych.

W tym tygodniu dzieci z grupy "Słoneczniki'' poprzez zabawę nabywały umiejętności bezpiecznego poruszania się po drodze , poznały zasady prawidłowego przechodzenia przez ulicę oraz poznały zasady działania sygnalizatora świetlnego. Uwieńczeniem wszystkich działań związanych z bezpieczeństwem na ulicy były odwiedziny Sierżanta Pyrka – maskotki wielkopolskiej policji.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

2 T-shirty LONSDALE w cenie 1
100 50
Bluza LONSDALE
95 - 20%
Promocja!!!
od 895,00zł/os od 595,00zł/os
Bluza EVERLAST
105 - 20%
WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł
super promocja
369,00
Promocja!!!
od 980,00zł/os od 680,00zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie