19 sierpnia 2017, sobota, Imieniny obchodzą:

Aktualności

01 sierpnia 2017 0

Syreny alarmowe przypomną o 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Z okazji 73. rocznicy Powstania Warszawskiego we wtorek 1 sierpnia br. punktualnie o godzinie 17.00 w całej Polsce na jedną minutę zostaną uruchomione syreny alarmowe.

(czytaj więcej)
01 sierpnia 2017 0

Święto Policji 2017 w Śremie

„ … Szanowne policjantki i policjanci, w tym szczególnym dniu składam Wam wyrazy najwyższego uznania i podziękowania za rzetelną i ofiarną służbę. Wasz trud i oddanie są godne najwyższego szacunku bowiem często działacie w trudnych, nie wolnych od napięć i stresów warunkach, podejmując pod wpływem presji czasu i nieprzewidzianych sytuacji, błyskawiczne decyzje, od których zależy życie i zdrowie ludzkie …” – powiedział insp. Sławomir Jądrzak Komendant Powiatowy Policji w Śremie zwracając się do funkcjonariuszy naszej jednostki podczas obchodów Święta Policji zorganizowanych z okazji 98 rocznicy powołania Policji Państwowej.

(czytaj więcej)
24 lipca 2017 0

Rusza akcja Prędkość zero tolerancji

W najbliższych dniach policjanci w całej Wielkopolsce przeprowadzą kolejną edycję akcji „PRĘDKOŚĆ - ZERO TOLERANCJI”. Cały czas na drogach naszego województwa odnotowujemy wiele wypadków drogowych, często śmiertelnych. Ogromna ilość osób zostaje rannych, a wiele osób siada za kierownica pod wpływem alkoholu. „PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI” ma na celu eliminowanie takich zachowań i zdarzeń. Uczestnicy ruchu drogowego łamiący prawo nie mogą w tych dniach liczyć na policyjne pouczenia.

(czytaj więcej)
24 lipca 2017 0

Dzień św. Krzysztofa patrona kierowców

APEL KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W POZNANIU, DO MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

(czytaj więcej)
21 lipca 2017 0

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Manieczkach. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca audi zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z ciężarówką. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca audi oraz 7-letnia pasażerka tego auta. Obecnie kryminalni badają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

(czytaj więcej)
21 lipca 2017 0

Policjanci zatrzymali pijanego motocyklistę

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 27-letniego motocyklistę, który miał ponad cztery promile alkoholu w organizmie i orzeczony przez sąd dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Motocykliście grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

(czytaj więcej)
20 lipca 2017 0

Święto Policji 2017

Z okazji 98 rocznicy powołania polskiej Policji Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak organizuje uroczystość Święta Policji 2017r.

(czytaj więcej)
18 lipca 2017 0

Podsumowanie akcji "Prędkość"

Od 14 do 16 lipca br. śremscy policjanci, po raz kolejny, prowadzili wzmożone działania kontrolno-prewencyjne pk. „PRĘDKOŚĆ”. Podczas akcji funkcjonariusze drogówki skontrolowali 126 pojazdów i nałożyli 61 mandatów karnych za przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

(czytaj więcej)
18 lipca 2017 0

Śremscy policjanci dbają o bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie, dbając o bezpieczeństwo w ruchu drogowym, w Dolsku ujawnili motocyklistę, który był w stanie po użyciu alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania, a w Jaszkowie kolejnego motocyklistę bez uprawnień i dokumentów. Mundurowi zatrzymali też prawo jazdy kierującemu VW Passatem, który pędził przez Małachowo z prędkością 102 km/h i interweniowali w Chwałkowie Kościelnym, w związku ze zdarzeniem drogowym spowodowanym przez nietrzeźwego, kierującego samochodem marki Rover.

(czytaj więcej)
17 lipca 2017 0

Bezpieczna podróż i powrót do domu zależy w dużej mierze od ciebie kierowco

Przedstawiamy 7 prostych rad, o których powinien pamiętać każdy rozsądny kierowca przed wyjazdem w podróż. Dzięki nim unikniesz niemiłych niespodzianek na drodze i zapewnisz sobie szczęśliwy dojazd do celu!

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

44,25 30
26 11,20
1200
1100
900
SUPER PROMOCJA!!!
od 1177,00zł/os od 977,00 zł/os
1800

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie