18 stycznia 2018, czwartek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

15 stycznia 2018 0

Policjanci zatrzymali kolejne uprawnienia do kierowania

Policjanci drogówki i patrolówki z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali kolejne uprawnienia do kierowania. Funkcjonariusze w Pyszącej ujawnili pirata drogowego, który kierując mercedesem pędził z prędkością 113 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h, a w Śremie udaremnili dalszą jazdę kierującemu peugeotem, który miał ponad cztery promile alkoholu w organizmie.

(czytaj więcej)
15 stycznia 2018 0

Wzmożone działania Bezpieczne ferie 2018

Terminy ferii zimowych dla poszczególnych województw znacznie się różnią. Jednak policjanci drogówki wzmożone działania kontrolno-prewencyjne pn. „Bezpieczne ferie 2018” prowadzą na terenie całego kraju od 12 stycznia do 25 lutego br.

(czytaj więcej)
15 stycznia 2018 0

Wyróżnienie

Radny Robert Piątek wyraził zadowolenie i złożył gratulacje Pani Marii Bychawskiej za otrzymanie kolejnej nagrody. Pomimo wielu krzywdzących anonimowych donosów na działania Pani dyrektor tym razem została doceniona przez MEN. Podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Programu ErasmusPlus Minister Anna Zalewska nagrodziła laureatów konkursu fotograficznego Selfie+.

(czytaj więcej)
15 stycznia 2018 0

Akt Erekcyjny wmurowany

W środę 11 stycznia odbyła się uroczystość wmurowania Aktu Erekcyjnego Pawilonu Wystawowego i Sali Widowiskowej Muzeum Śremskiego w Śremie. Akt Erekcyjny podpisali: Mariusz Kondziela – Dyrektor Muzeum Śremskiego, burmistrz Śremu Adam Lewandowski, autorzy projektu Tomasz Mazurczak i Rafał Owczarczak, prezes Inwest Lim BIS Marcin Lipiecki, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Śremie Katarzyna Sarnowska. Akt Erekcyjny znalazł swoje miejsce w specjalnie przygotowanej kapsule czasu, gdzie znalazły się tytuły lokalnych czasopism, filmy i fotografie z uroczystości.

(czytaj więcej)
15 stycznia 2018 0

Zabawy z elementami integracji sensorycznej

Świat wokół nas jest piękny! Żebyśmy mogli w pełni cieszyć się bogactwem doznań, musimy właściwie je odczuwać i rozumieć ich sens.

(czytaj więcej)
12 stycznia 2018 0

Zabawy matematyczne

Przedszkolaki z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka” brały udział w zajęciach matematycznych z wykorzystaniem naturalnych pomocy dydaktycznych.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2018 0

Zabawa karnawałowa

Rada Rodziców Zespołu Szkół Rolniczych w Grzybnie, zaprasza na Zabawę karnawałową. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2018 0

Studniówka w Ekonomie

W piątek 5 stycznia tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie bawili się podczas tradycyjnej studniówki. Na 118 dni przed maturą młodzi ludzie w pięknych kreacjach i szampańskich humorach zjawili się w sali balowej Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury. Wspaniałą studniówkową zabawę rozpoczął tradycyjny polonez przygotowany przez nauczyciela wychowania fizycznego Jacka Ogiermanna. Uroczystego otwarcia balu dokonał dyrektor Szkoły Piotr Karliński. W balu uczestniczyli także przedstawiciele rodziców z przewodniczącym Rady Rodziców Maciejem Dobrym. Do zabawy przygrywał zespół Amigo Band.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2018 0

Jasełka w Szkole Podstawowej nr 5

Czas świąt i świątecznych przygotowań mamy już za sobą, Warto jednak wspominać jak najdłużej ten piękny okres. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadzała widzów grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej nr 5. Młodzież pod opieką p. Barbary Hejne oraz p. Aliny Niemier przygotowała piękne jasełka.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2018 0

Kolędnicy z IV A ze Szkoły Podstawowej nr 5

Zwyczaj chodzenia przebierańców opowiadających historię bożonarodzeniową zanika. Już coraz trudniej spotkać postacie kolędników poprzebieranych za pasterzy, zwierzęta, handlarzy, gospodarzy, diabły itp. Tę zanikającą tradycję postanowiła nieco odświeżyć polonistka ucząca klasę 4a i wspólnie z uczniami przygotować korowód kolędników.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

88,00 PLN 80,00 PLN
SUPER PROMOCJA
129,99 110
800
1000
SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os
280,00
1800

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie