24 czerwca 2017, sobota, Imieniny obchodzą:

Aktualności

13 czerwca 2017 0

Przedszkolaki badają świat

Wszyscy wiemy, że dzieci w wieku przedszkolnym charakteryzują się naturalną ciekawością tego, co je otacza. W grupie „Bratki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ wiemy, że najlepszym sposobem zaspokojenia naturalnej ciekawości dziecka są zabawy badawcze i eksperymenty o charakterze badawczym.

(czytaj więcej)
13 czerwca 2017 0

Dzieła Noblistów

9 czerwca po raz siódmy w Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Śremie odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytacji Poezji i Prozy „Dzieła Noblistów”. Celem konkursu jest zarówno zainteresowanie uczniów poezją i rozwijanie zdolności recytatorskich, jak i popularyzowanie twórczości literackiej patronów Gimnazjum nr 1 w Śremie.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2017 0

Współpraca z Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni

W dniu 21.04.2017 zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Ekonomicznych im Cyryla Ratajskiego w Śremie, reprezentowanym przez Dyrektora Pana Piotra Karlińskiego oraz Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni, reprezentowaną przez Rektora - Komendanta Pana komandora prof. dr. hab. Tomasza SZUBRYCHTA.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2017 0

Smaczny i zdrowy koktajl owocowy

Dzieci z grupy „Bratki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ w Śremie doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się prawidłowo odżywiać. Z myślą o witaminkach, postanowiły zrobić koktajle owocowo - jogurtowe.

(czytaj więcej)
09 czerwca 2017 1

Kręci mnie bezpieczeństwo ... nad wodą

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi czas wypoczynku oraz rekreacji w wodzie i nad wodą. W tym okresie niestety dochodzi również do większej liczby utonięć. By zapobiegać tego typu wypadkom, śremska Policja włącza się w akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”.

(czytaj więcej)
08 czerwca 2017 0

Gminny Konkurs Wiedzy ...

30 maja w ZSPiG w Śremie odbył się drugi etap Gminnego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych dla uczniów gimnazjów. Każdą szkołę z gminy reprezentowały 2 dwuosobowe zespoły uczniowskie wyłonione podczas szkolnych eliminacji. Drużyny musiały wykazać się wiedzą z zakresu geografii oraz szeroko rozumianej kultury Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Liechtensteinu.

(czytaj więcej)
08 czerwca 2017 0

Urzędnicy kontra przedsiębiorca

Jak to się dzieje, że rząd wymusza na samorządach, aby te stosowały praktyki umożliwiające przedsiębiorcom dogodne prowadzenie firm, bez zbędnej i niepotrzebnej biurokracji, a tu urzędnicy zamiast zrozumieć podatnika, uwzględnić dokumenty wyższej instancji, próbują dowieźć swej, czy jednak słusznej – racji?

(czytaj więcej)
06 czerwca 2017 0

Wycieczka do kina z okazji Dnia Dziecka

W czwartek (1 czerwca) z okazji Dnia Dziecka wszystkie przedszkolaki z Przedszkola Pod wierzbami wyjechały na wycieczkę do Cinema City Poznań Kinepolis, aby obejrzeć hit kinowy ostatnich dni "Smerfy- poszukiwacze zaginionej wioski"

(czytaj więcej)
06 czerwca 2017 0

Puchar firmy ElBud pojechał do Leszna

W niedzielę (04.06) w sali widowiskowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie rozegrany został VIII turniej szachowy o puchar firmy El Bud.

(czytaj więcej)
05 czerwca 2017 0

Dzień dziecka u "Janka Wędrowniczka"

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci i taki też był dla naszych przedszkolaków. W grupie „Bratki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrownika’’ w Śremie tego dnia cały dzień trwała zabawa.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

mix
1499
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN
44,00 PLN
1100
36 28
Super Obniżka! Bluza EVERLAST
110 - 20%
OKAZJA !!!
245.000 zł

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie