25 marca 2018, niedziela, Imieniny obchodzą:

Aktualności

15 marca 2018 0

Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym - nabór wniosków 2018

Program Pomocy Dzieciom jest skierowany do znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej rodzin, opiekujących się dziećmi, które wskutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym. Naszym celem jest trwała poprawa sytuacji życiowej zwłaszcza tych rodzin, które dostrzegają własne możliwości radzenia sobie z trudnościami.

(czytaj więcej)
15 marca 2018 0

Zapraszamy na XVI Otwartą Akcję Honorowego Oddawania krwi

26 marca br. o godz. 9.00 na parkingu przed Komendą Powiatową Policji w Śremie stanie „Mobilny punkt poboru krwi” z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. W tym dniu będzie też można zostać potencjalnym dawcą szpiku. Zapraszamy wszystkich, którzy bezinteresownie zechcą oddać ten niezwykle cenny lek ratujący życie i przywracający zdrowie, którego nie da się wyprodukować.

(czytaj więcej)
15 marca 2018 0

Kobieta i mężczyzna zatrzymani z narkotykami

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Śremie wspierani przez policjantów Oddziału Prewencji Policji z Poznania prowadzili wzmożone działania prewencyjne pn. „Dyskoteka”, które ukierunkowano miedzy innymi na zwalczanie przestępczości narkotykowej. W toku działań zatrzymano kobietę i mężczyznę z narkotykami. Osoby te trafiły do policyjnego aresztu, a następnie usłyszały zarzuty i zostały przesłuchane. Zarówno kobieta jak i mężczyzna przyznali się do posiadania narkotyków. Obie sprawy trafią do Sądu Rejonowego w Śremie.

(czytaj więcej)
14 marca 2018 0

Wskrzeszenie córki Jaira z martwych

We wtorek 13 marca 2018 czworo dzieci z grupy „Słoneczka” z Przedszkola „Pod wierzbami” wzięło udział w VIII Przeglądzie Pantomimy organizowanym przez Przedszkole „Niezapominajka” po tytułem „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię – cuda Jezusa”.

(czytaj więcej)
14 marca 2018 0

Wymiana polsko – niemiecka w EKONOMIE

Dnia 28 lutego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Śremie rozpoczęła się tegoroczna wymiana z niemiecką szkołą, która znajduje się w Kamenz, 50 km od Drezna. Jednym z nauczycieli tam uczących jest Dieter Niese, który od wielu lat jest zaprzyjaźniony z klubem szachowym LKS Piast ze Śremu. Dzięki tej znajomości zaczęła się nasza współpraca. Szkoła nazywa się Gotthold-Ephraim-Lessing-Gymnasium Kamenz i jest położona we wschodnich Niemczech w kraju związkowym Saksonia.

(czytaj więcej)
14 marca 2018 0

Rozwijanie pasji przyrodniczych

Rozwijanie pasji przyrodniczych – założenie hodowli fasoli Dzieci z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka” w Śremie założyły hodowlę fasoli w kąciku przyrodniczym. Mali ogrodnicy regularnie obserwują, podlewają i czekają na końcowy efekt swojej pracy.

(czytaj więcej)
14 marca 2018 0

Niecodzienna wyprawa – Wehikuł czasu

„Niecodzienna wyprawa – Wehikuł czasu”... czyli tydzień twórczej aktywności w krainie dinozaurów w grupie „Słoneczniki’’

(czytaj więcej)
14 marca 2018 0

Podróż do „Krainy matematyki’’

Podróż do „Krainy matematyki’’ podczas quizu matematycznego „Mały Pitagoras’’ w Przedszkolu nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ w Śremie

(czytaj więcej)
14 marca 2018 0

Patrzę, dotykam, czuję

„Patrzę, dotykam, czuję – badam i eksperymentuję – kolejny eksperyment "Lampa lawa" w grupie „Słoneczniki’’ z przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’

(czytaj więcej)
09 marca 2018 0

II etap Olimpiady Teologii Katolickiej

7 marca w poznańskiej Kurii odbył się drugi etap Olimpiady Teologii Katolickiej. Zespół Szkół Ekonomicznych w Śremie reprezentowały Natalia Śmigielska z II i oraz Jagoda Smolarek z I LB.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

1000
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN
SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os
800
SUPER PROMOCJA!!!
890,00zł/os cena 719,00 zł/os
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
3,100.00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie