23 października 2017, poniedziałek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

09 października 2017 0

Twórcze wykorzystanie dłoni w zabawach

Masa solna to doskonały „materiał” plastyczny dla najmłodszych. Mąka, sól i woda tylko tyle potrzeba, aby wyrobić plastyczną masę solną. Nasze przedszkolaki gniotły, wałkowały, lepiły okrągłe jabłuszka.

(czytaj więcej)
07 października 2017 0

Różaniec na granicy

Niektórzy twierdzili, że w tej akcji chodzi o zamknięcie granic, ograniczenie kontaktów z obcokrajowcami. Ty tylko złośliwe komentarze! Przed kościołem w Słubicach dyżur medyczny pełnili ratownicy z Niemeic i Polski.

(czytaj więcej)
05 października 2017 0

Dzień Chłopca w Przedszkolu Pod Wierzbami

Kartka z kalendarza przypomniała o tym, że 30 września obchodzimy DZIEŃ CHŁOPAKA. Dziewczynki z grupy „Żabki” nie zapomniały o swoich kolegach. Nie zabrakło uroczych życzeń i niespodzianek.

(czytaj więcej)
05 października 2017 0

Koziołek Matołek

We wtorek (3 października) 6-latki z grup „Pszczółki” oraz „Żabki” zasiadły na widowni sali widowiskowej szkoły katolickiej aby obejrzeć spektakl w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia pt.: „Koziołek Matołek”.

(czytaj więcej)
05 października 2017 0

Bezpieczne poruszanie się po drodze

Wiek przedszkolny jest najbardziej właściwy do wyrabiania u dzieci umiejętności i nawyków a osiągnięcie znaczących efektów, kształtowanie właściwych postaw dzieci wobec problemów bezpieczeństwa wymaga działań systematycznych i długotrwałych.

(czytaj więcej)
05 października 2017 0

Wszyscy świętują Dzień Chłopaka

30 wrzesień to doprawdy wyjątkowa data w kalendarzu. Wszyscy chłopcy - starsi oraz młodsi na całym świecie mają wtedy swoje wielkie święto! Również w przedszkolu nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ w grupie „Słoneczniki’’ obchodziliśmy Dzień Chłopaka – Przedszkolaka.

(czytaj więcej)
05 października 2017 0

Dzień chłopca

Dzień Chłopca to wyjątkowy dzień w roku dla wszystkich chłopaków, z tej właśnie okazji świętowano w Przedszkolu nr 7 „Janka Wędrowniczka” .

(czytaj więcej)
05 października 2017 0

Hodowla kasztanowca

Przedszkolaki z „Janka Wędrowniczka” zakładały hodowlę kasztanowca w kąciku przyrodniczym. Zakładając hodowlę dzieci poznały warunki jakie są potrzebne roślinom do życia, a zarazem sadzenie kasztanowców sprawiło im wiele radości.

(czytaj więcej)
28 września 2017 0

Policyjna akcja z odblaskami dla dzieci

Blisko 500 odblasków wręczyli policjanci, strażnicy miejscy, samorządowcy i zaproszeni goście uczniom klas pierwszych ze szkół podstawowych gminy Śrem w związku z policyjną akcją „Bezpieczna droga do szkoły”. Dzieci, które uczestniczyły w edukacyjnej inicjatywie wiele dowiedziały się też o bezpieczeństwie pieszego w ruchu drogowym i uczyły się przechodzić przez jezdnię, kiedy ruchem kieruje policjant. Gościem specjalnym wszystkich spotkań był sierż. Pyrek maskotka wielkopolskiej Policji.

(czytaj więcej)
28 września 2017 0

Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi

Policjanci Zespołu do walki z Przestępczością Narkotykową z Komendy Powiatowej Policji w Śremie ujawnili nielegalną uprawę ziela konopi. Funkcjonariusze zabezpieczyli 55 roślin, wśród których były różne odmiany konopi. Obecnie kryminalni szukają osób zajmujących się uprawą tego narkotyku.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

OKAZJA !!!
345.000 PLN
1100
36 28
WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł
MIX
59 49
Promocja!!!
od 895,00zł/os od 595,00zł/os
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie